سیمین رخ

سیمین عذار، سپید گونه

جنسیت اسم سیمین رخ

دختر

سیمین رخ به انگلیسی

simin-rokh

تعداد سیمین رخ ها در ایران

561

تلفظ سیمین رخ به فارسی

سيمين‌رخ

ریشه اسم سیمین رخ

فارسی

تلفظ سیمین رخ به انگلیسی

/s.-rokh/

رنگ اسم سیمین رخ

سبز

ابجد اسم سیمین رخ

970

ابجد وسیط اسم سیمین رخ

34

ابجد صغیر اسم سیمین رخ

25

درباره نام سیمین رخ

سیمین رخ یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم سیمین رخ را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم سیمین رخ، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 561 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم سیمین رخ

فردی بسیار وقت شناس هستید . نامی که رنگش سبز است متعلق به شخصی می باشد که از نظر نظم فردی و نظم کاری در رده ی بسیار بالایی قرار دارد. سعی ذاتی شما در رسیدگی به امور مختلف در زمان مقتضی می باشد و هیچگاه رسیدگی سریع امور را از دست نمیدهید. شرکت کارخانه یا هر اموری که در آن حضور داشته باشید متکی به زمان شناسی و وقت شناسی بسیار دقیق شما خواهند بود. شخصیت آرام و دقیق رنگ سبز سبب شده است که اطرافیانتان اعتمادی وافر به شما داشته باشند و برای حل مشکلاتشان همواره در پی شما باشند. این را به یاد داشته باشید که شما توانایی های وصف ناپذیری دارید ، پس بر توانایی های خود بیفزایید و آنها را پر و بال دهید که موفقیت شما تضمینیست.

اسم سیمین رخ و معنی اسم سیمین رخ

ریشه اسم سیمین رخ

همانطور که گفتیم ریشه اسم سیمین رخ فارسی می باشد و تلفظ سیمین رخ در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " سيمين‌رخ " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /s.-rokh/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم سیمین رخ بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم سیمین رخ در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم سیمین رخ در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

سیمین‌عذار، سیمین عارض، سپید گونه، دارای چهره‌ی سفید و زیبا

معنی اسم سیمین رخ در ثبت احوال

(= سيمين عذار)

حروف ابجد و طالع بینی نام سیمین رخ

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم سیمین رخ عدد " 970 " و ابجد وسیط " 34 " ، ابجد صغیر " 25 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد مغرور و متکبر هستند و توانایی انجام هر کاری که بخواهند را دارند. آنها آتشی مزاج هستند و با اطرافیان خود در نزاع و لجبازی بسر میبرند. استعداد و ذوق و سلیقه زیادی دارند و برای همراهی در خرید بسیار فرد مناسبی هستند زیرا در انتخاب اجناس بهترینند. به علاوه، آنها توانایی تصمیم گیری سریع و هوش بالایی دارند و قادر به پاسخگویی به سوالات پیچیده هستند. همچنین، آنها مهارت های فروش بالایی دارند و قادر به مذاکره و قانع کردن دیگران هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم سیمین رخ گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم سیمین رخ چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم سیمین رخ

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم سیمین رخ

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

شاهزاده، از نسل شاه

ترکیب دو اسم محمد و فاتح (ستوده و پیروز)

شاه پری‌ها، عنبر

دلاور، شجاع

پرورش یافته مردم گیل (گیلان)

دانا، آگاه، دانشمند، خدا شناس

آن که سیما و چهره او چون ماه زیباست

نوعی شعر، شعر عاشقانه، عشق ورزی، هر نوع سخن آهنگين كه به آواز يا با سازها خوانده می‌شود

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید