سوشیانس

نجات دهنده، هر یک از موعدان دین زرتشتی که در آخرالزمان ظهور می کنند

جنسیت اسم سوشیانس

پسر

سوشیانس به انگلیسی

sushiyans

تعداد سوشیانس ها در ایران

417

تلفظ سوشیانس به فارسی

سوشيانس

ریشه اسم سوشیانس

اوستایی

تلفظ سوشیانس به انگلیسی

/sušiyāns/

رنگ اسم سوشیانس

بنفش

ابجد اسم سوشیانس

487

ابجد وسیط اسم سوشیانس

19

ابجد صغیر اسم سوشیانس

28

درباره نام سوشیانس

سوشیانس یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم سوشیانس پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم سوشیانس که در انگلیسی به صورت sushiyans نوشته میشود و به دلیل ریشه اوستایی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 417 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم سوشیانس

فیلسوفان بزرگ تاریخ نامهایی به رنگ بنفش دارند ! این مورد به گونه ای اثبات شده است که بنفش رنگی اسرار امیز بخصوص در عمل و نجوم می باشد . شما فردی علاقه مند به فلسفه ، علم ماور الطبیعه و نجوم هستید و به شدت در پی جستجوی چیزهای عجیبی هستید که هر کسی توانایی تفکر در مورد آنها را ندارد. چنین توانایی هایی سبب میشود که دور از دیگران باشید و تنهایی را به همراهی با افرادی با خلق و خوی متفاوت با خود ترجیح دهید.

اسم سوشیانس و معنی اسم سوشیانس

ریشه اسم سوشیانس

همانطور که گفتیم ریشه اسم سوشیانس اوستایی می باشد و تلفظ سوشیانس در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " سوشيانس " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /sušiyāns/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم سوشیانس بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم سوشیانس در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم سوشیانس در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

سوشیانت، نجات دهنده، منجی موعود در دین زرتشتی

معنی اسم سوشیانس در ثبت احوال

(= سوشيانت)

حروف ابجد و طالع بینی نام سوشیانس

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم سوشیانس عدد " 487 " و ابجد وسیط " 19 " ، ابجد صغیر " 28 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد مغرور و متکبر هستند و توانایی انجام هر کاری که بخواهند را دارند. آنها آتشی مزاج هستند و با اطرافیان خود در نزاع و لجبازی بسر میبرند. استعداد و ذوق و سلیقه زیادی دارند و برای همراهی در خرید بسیار فرد مناسبی هستند زیرا در انتخاب اجناس بهترینند. به علاوه، آنها توانایی تصمیم گیری سریع و هوش بالایی دارند و قادر به پاسخگویی به سوالات پیچیده هستند. همچنین، آنها مهارت های فروش بالایی دارند و قادر به مذاکره و قانع کردن دیگران هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم سوشیانس گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم سوشیانس چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم سوشیانس

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم سوشیانس

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

دلسوز

نيك بخت، خجسته

پایتخت و بزرگترین شهر کشور استونی

محور آیین و کشش

پیچک، نام نوعی گل، نام یکی از جشن‌های ایرانیان قدیم

ترکیب دو اسم امیر و ستار (فرمانروا و پوشنده)

منسوب به اصیل، نجیب، پاک نژاد

هدایت کردن، هدایت، راهنمایی، راه درست و مسیر درست

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید