سوتیام

نور چشمهایم

جنسیت اسم سوتیام

دختر

سوتیام به انگلیسی

sutiyam

تعداد سوتیام ها در ایران

552

تلفظ سوتیام به فارسی

سوتيام

ریشه اسم سوتیام

لری

تلفظ سوتیام به انگلیسی

/sutiyām/

رنگ اسم سوتیام

نیلی

ابجد اسم سوتیام

517

ابجد وسیط اسم سوتیام

25

ابجد صغیر اسم سوتیام

22

درباره نام سوتیام

سوتیام یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم سوتیام دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم سوتیام که در انگلیسی به صورت sutiyam نوشته میشود و به دلیل ریشه لری که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 552 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم سوتیام

آرامش در تمامی جنبه های زندگی افرادی که رنگ نام آنها نیلی است نمایان می باشد. هوش بالا و دارا بودن حس ششم قدرتمند سبب شده است که علاقه ی بسیاری به کمک کردن افراد دیگر داشته باشید . توانایی حل مسئله و همینطور آرامش در انجام آنها سبب شده است که موفقیت های بسیاری را کسب کنید. رنگ نیلی در دنیای عرفان مختص عارفانی می باشد که در جهت ایجاد شادی در بین مردم گام برمیدارند و در اصطلاح بین مردم شخصیتی دوست داشتنی دارند.

اسم سوتیام و معنی اسم سوتیام

ریشه اسم سوتیام

همانطور که گفتیم ریشه اسم سوتیام لری می باشد و تلفظ سوتیام در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " سوتيام " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /sutiyām/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم سوتیام بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم سوتیام در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم سوتیام در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

به معنی نور چشمهایم و نور دیدگانم

معنی اسم سوتیام در ثبت احوال

(در گويش لري سو = نور و تيام = چشمانم)، روي هم به معني نور چشمهايم و نور ديدگانم.

حروف ابجد و طالع بینی نام سوتیام

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم سوتیام عدد " 517 " و ابجد وسیط " 25 " ، ابجد صغیر " 22 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد مغرور و متکبر هستند و توانایی انجام هر کاری که بخواهند را دارند. آنها آتشی مزاج هستند و با اطرافیان خود در نزاع و لجبازی بسر میبرند. استعداد و ذوق و سلیقه زیادی دارند و برای همراهی در خرید بسیار فرد مناسبی هستند زیرا در انتخاب اجناس بهترینند. به علاوه، آنها توانایی تصمیم گیری سریع و هوش بالایی دارند و قادر به پاسخگویی به سوالات پیچیده هستند. همچنین، آنها مهارت های فروش بالایی دارند و قادر به مذاکره و قانع کردن دیگران هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم سوتیام گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم سوتیام چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم سوتیام

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم سوتیام

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم امیر و شایان (پادشاه و شايسته)

نام رشته کوهی که از مغرب ایران تا شرق ترکیه و شمال عراق ادامه دارد

دوست، دوست يك دل، لقب حضرت ابراهيم(ع) در قرآن كريم

منسوب به ساحل، مرز بين آب و خشكی، کرانه، کنار دریا

نام ماه يازدهم از سال ايرانيان در دوره‌ی هخامنشی

بسیار فهمیده و دانا

بنده پروردگار بی نیاز

آن كه به يگانگی خداوند ايمان دارد، یگانه پرست، يكتا پرست

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید