سن ناز

زیبا و قشنگ

جنسیت اسم سن ناز

دختر

سن ناز به انگلیسی

san naz

تعداد سن ناز ها در ایران

408

تلفظ سن ناز به فارسی

سَن‌ناز

ریشه اسم سن ناز

ترکی

تلفظ سن ناز به انگلیسی

/san nāz/

رنگ اسم سن ناز

نارنجی

ابجد اسم سن ناز

168

ابجد وسیط اسم سن ناز

12

ابجد صغیر اسم سن ناز

24

درباره نام سن ناز

سن ناز یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم سن ناز دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم سن ناز که در انگلیسی به صورت san naz نوشته میشود و به دلیل ریشه ترکی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 408 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم سن ناز

شما در لحظه زندگی می کنید. زندگی خود را تلف نمیکنید و در کنار بهره بردن از توانایی های ناب خود در صدد خوشحال کردن دیگران نیز هستید . بسیاری به دلیل این خلق و خوی شما عاشق در کنار شما بودن هستند. عاشق این هستند که صحبت های جذاب شما را در مورد خود بشنوند و از این رو همواره شما را به عنوان فردی قابل اعتماد و خودمانی می شناسند.

اسم سن ناز و معنی اسم سن ناز

ریشه اسم سن ناز

همانطور که گفتیم ریشه اسم سن ناز ترکی می باشد و تلفظ سن ناز در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " سَن‌ناز " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /san nāz/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم سن ناز بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم سن ناز در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم سن ناز در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

(سن = تو + ناز = قشنگ)، تو نازی، (به مجاز) زیبا و قشنگ

معنی اسم سن ناز در ثبت احوال

۱- (سن = تو + ناز = قشنگ)، تو نازي؛ ۲- (به مجاز) زيبا و قشنگ.

حروف ابجد و طالع بینی نام سن ناز

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم سن ناز عدد " 168 " و ابجد وسیط " 12 " ، ابجد صغیر " 24 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد مغرور و متکبر هستند و توانایی انجام هر کاری که بخواهند را دارند. آنها آتشی مزاج هستند و با اطرافیان خود در نزاع و لجبازی بسر میبرند. استعداد و ذوق و سلیقه زیادی دارند و برای همراهی در خرید بسیار فرد مناسبی هستند زیرا در انتخاب اجناس بهترینند. به علاوه، آنها توانایی تصمیم گیری سریع و هوش بالایی دارند و قادر به پاسخگویی به سوالات پیچیده هستند. همچنین، آنها مهارت های فروش بالایی دارند و قادر به مذاکره و قانع کردن دیگران هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم سن ناز گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم سن ناز چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم سن ناز

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم سن ناز

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

شبنم صبحگاهی

شفاف، صاف، گوارا

مسرور، شاد و بانشاط

مؤنث حنیف، درست و پاک، راستین، خداپرست

یاد ایل

ترکیب دو اسم محمد و عدنان (ستوده و نام یکی از اجداد پیامبر)

نقش، شکل، تصویر

ترکیب دو اسم محمد و ضیا (ستوده و فروغ)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید