سلوانا

بخشی از شهرستان اروميه

جنسیت اسم سلوانا

دختر

سلوانا به انگلیسی

selvana

تعداد سلوانا ها در ایران

465

تلفظ سلوانا به فارسی

سِلوانا

ریشه اسم سلوانا

ترکی

تلفظ سلوانا به انگلیسی

/selvānā/

رنگ اسم سلوانا

نیلی

ابجد اسم سلوانا

148

ابجد وسیط اسم سلوانا

16

ابجد صغیر اسم سلوانا

22

درباره نام سلوانا

سلوانا یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم سلوانا را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم سلوانا، به خاطر ریشه ترکی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 465 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم سلوانا

آرامش در تمامی جنبه های زندگی افرادی که رنگ نام آنها نیلی است نمایان می باشد. هوش بالا و دارا بودن حس ششم قدرتمند سبب شده است که علاقه ی بسیاری به کمک کردن افراد دیگر داشته باشید . توانایی حل مسئله و همینطور آرامش در انجام آنها سبب شده است که موفقیت های بسیاری را کسب کنید. رنگ نیلی در دنیای عرفان مختص عارفانی می باشد که در جهت ایجاد شادی در بین مردم گام برمیدارند و در اصطلاح بین مردم شخصیتی دوست داشتنی دارند.

اسم سلوانا و معنی اسم سلوانا

ریشه اسم سلوانا

همانطور که گفتیم ریشه اسم سلوانا ترکی می باشد و تلفظ سلوانا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " سِلوانا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /selvānā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم سلوانا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم سلوانا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم سلوانا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم سلوانا در لغت نامه دهخدا:
دهی است از دهستان دشت بخش سلوانا شهرستان ارومیه

معنی اسم سلوانا در ثبت احوال

بخشي از شهرستان اروميه.

حروف ابجد و طالع بینی نام سلوانا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم سلوانا عدد " 148 " و ابجد وسیط " 16 " ، ابجد صغیر " 22 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد مغرور و متکبر هستند و توانایی انجام هر کاری که بخواهند را دارند. آنها آتشی مزاج هستند و با اطرافیان خود در نزاع و لجبازی بسر میبرند. استعداد و ذوق و سلیقه زیادی دارند و برای همراهی در خرید بسیار فرد مناسبی هستند زیرا در انتخاب اجناس بهترینند. به علاوه، آنها توانایی تصمیم گیری سریع و هوش بالایی دارند و قادر به پاسخگویی به سوالات پیچیده هستند. همچنین، آنها مهارت های فروش بالایی دارند و قادر به مذاکره و قانع کردن دیگران هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم سلوانا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم سلوانا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم سلوانا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم سلوانا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

گلسا، مانند گل

گل سرخ، گل رز

شاخه‌های درخت، شاخسار

آزادی، آزادگی، آزاد مردی

مسرور، شاد و بانشاط

متین، داراي متانت، با وقار، محکم، استوار، از نام‌ها و صفات خداوند

درخشان، روشن و تابان، درخشنده

مبارک، خجسته، همایون

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید