ساوینا

منسوب به ساوین

جنسیت اسم ساوینا

دختر

ساوینا به انگلیسی

savina

تعداد ساوینا ها در ایران

363

تلفظ ساوینا به فارسی

ساوینا

ریشه اسم ساوینا

فارسی

تلفظ ساوینا به انگلیسی

/sāvinā/

رنگ اسم ساوینا

نیلی

ابجد اسم ساوینا

128

ابجد وسیط اسم ساوینا

20

ابجد صغیر اسم ساوینا

20

درباره نام ساوینا

ساوینا یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم ساوینا دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم ساوینا که در انگلیسی به صورت savina نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 363 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم ساوینا

آرامش در تمامی جنبه های زندگی افرادی که رنگ نام آنها نیلی است نمایان می باشد. هوش بالا و دارا بودن حس ششم قدرتمند سبب شده است که علاقه ی بسیاری به کمک کردن افراد دیگر داشته باشید . توانایی حل مسئله و همینطور آرامش در انجام آنها سبب شده است که موفقیت های بسیاری را کسب کنید. رنگ نیلی در دنیای عرفان مختص عارفانی می باشد که در جهت ایجاد شادی در بین مردم گام برمیدارند و در اصطلاح بین مردم شخصیتی دوست داشتنی دارند.

اسم ساوینا و معنی اسم ساوینا

ریشه اسم ساوینا

همانطور که گفتیم ریشه اسم ساوینا فارسی می باشد و تلفظ ساوینا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " ساوینا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /sāvinā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم ساوینا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم ساوینا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم ساوینا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

منسوب به ساوین
ساوین: گرانمایه و با ارزش، آسوده و آرام

معنی اسم ساوینا در ثبت احوال

(ساوین + ا (پسوند نسبت))، منسوب به ساوین، ساوین.

حروف ابجد و طالع بینی نام ساوینا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم ساوینا عدد " 128 " و ابجد وسیط " 20 " ، ابجد صغیر " 20 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد مغرور و متکبر هستند و توانایی انجام هر کاری که بخواهند را دارند. آنها آتشی مزاج هستند و با اطرافیان خود در نزاع و لجبازی بسر میبرند. استعداد و ذوق و سلیقه زیادی دارند و برای همراهی در خرید بسیار فرد مناسبی هستند زیرا در انتخاب اجناس بهترینند. به علاوه، آنها توانایی تصمیم گیری سریع و هوش بالایی دارند و قادر به پاسخگویی به سوالات پیچیده هستند. همچنین، آنها مهارت های فروش بالایی دارند و قادر به مذاکره و قانع کردن دیگران هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم ساوینا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم ساوینا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم ساوینا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم ساوینا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم محمد و عابد (ستوده و زاهد)

آیین، روش، سنت، راه دین

پانید، شکر، شیرین

ترکیب دو اسم محمد و آرش (ستوده و درخشنده)

گلی که در فصل بهار می‌روید و دارای رنگ‌های گوناگون است

نام یکی از پیامبران، توشه دان

صیانت، خویشتن داری از گناه، پارسایی

محور آیین و کشش

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید