ساریژ

بهبودی

جنسیت اسم ساریژ

دختر

ساریژ به انگلیسی

sarizh

تعداد ساریژ ها در ایران

600

تلفظ ساریژ به فارسی

ساریژ

ریشه اسم ساریژ

کردی

تلفظ ساریژ به انگلیسی

/sāriž/

رنگ اسم ساریژ

طلایی

ابجد اسم ساریژ

271

ابجد وسیط اسم ساریژ

27

ابجد صغیر اسم ساریژ

15

درباره نام ساریژ

ساریژ یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم ساریژ را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم ساریژ، به خاطر ریشه کردی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 600 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم ساریژ

رنگ نام شما طلایی می باشد ، طلایی رنگ طلاست و شما همچون طلا در بین اطرافیانتان میدرخشید . کمال گرایی بالایی که دارید در کنار رفتار و کلام صحیح که برگرفته از فرهنگ بالای خانواده ی شما می باشد سبب شده است که در انتخاب دوستان و اطرافیانتان محتاطتر باشید و افرادی متناسب با شخصیت خودتان در کنارتان باشند. دید شما به زندگی می تواند شما را به یک آموزگار یا یک آموزش دهنده ی خبره تبدیل کند که دانش آموزان خود را در جهت رسیدن به بالاترین مقام ها تربیت خواهد کرد.

اسم ساریژ و معنی اسم ساریژ

ریشه اسم ساریژ

همانطور که گفتیم ریشه اسم ساریژ کردی می باشد و تلفظ ساریژ در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " ساریژ " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /sāriž/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم ساریژ بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم ساریژ در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم ساریژ در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

به هم پیوستگی زخم، بهبودی.

معنی اسم ساریژ در ثبت احوال

به هم پیوستگی زخم، بهبودی.

حروف ابجد و طالع بینی نام ساریژ

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم ساریژ عدد " 271 " و ابجد وسیط " 27 " ، ابجد صغیر " 15 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد مغرور و متکبر هستند و توانایی انجام هر کاری که بخواهند را دارند. آنها آتشی مزاج هستند و با اطرافیان خود در نزاع و لجبازی بسر میبرند. استعداد و ذوق و سلیقه زیادی دارند و برای همراهی در خرید بسیار فرد مناسبی هستند زیرا در انتخاب اجناس بهترینند. به علاوه، آنها توانایی تصمیم گیری سریع و هوش بالایی دارند و قادر به پاسخگویی به سوالات پیچیده هستند. همچنین، آنها مهارت های فروش بالایی دارند و قادر به مذاکره و قانع کردن دیگران هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم ساریژ گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم ساریژ چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم ساریژ

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم ساریژ

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

تفأل، فال نیک، دعای خیر

مانند علی، علی وار

شبيه به نيل

ترکیب دو اسم امیر و فاضل (پادشاه و دارای فضیلت و برتری)

بنده خداوند مهربان، بنده‌ی نیکویی کننده

آفريننده، از نام ها و صفات خداوند

نیکان، نام يكی از سرداران ديلمی، علت و سبب

گرامی دارنده، عزیز کننده، ستوده شده، گرامی، ارجمند، بزرگوار

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید