سارمین

باحیا و محجوب

جنسیت اسم سارمین

پسر

سارمین به انگلیسی

sarmin

تعداد سارمین ها در ایران

41,470

تلفظ سارمین به فارسی

سارمین

ریشه اسم سارمین

ترکی

تلفظ سارمین به انگلیسی

/sarmin/

رنگ اسم سارمین

آبی

ابجد اسم سارمین

361

ابجد وسیط اسم سارمین

25

ابجد صغیر اسم سارمین

19

درباره نام سارمین

سارمین یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم سارمین پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم سارمین که در انگلیسی به صورت sarmin نوشته میشود و به دلیل ریشه ترکی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 41,470 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم سارمین

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم سارمین و معنی اسم سارمین

ریشه اسم سارمین

همانطور که گفتیم ریشه اسم سارمین ترکی می باشد و تلفظ سارمین در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " سارمین " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /sarmin/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم سارمین بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم سارمین در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم سارمین در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم سارمین در واژه نامه آزاد:
باحیا و محجوب

معنی اسم سارمین در ثبت احوال

متاسفانه در سامانه ثبت احوال درباره اسم سارمین معنی ثبت نشده است. 😥

حروف ابجد و طالع بینی نام سارمین

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم سارمین عدد " 361 " و ابجد وسیط " 25 " ، ابجد صغیر " 19 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد مغرور و متکبر هستند و توانایی انجام هر کاری که بخواهند را دارند. آنها آتشی مزاج هستند و با اطرافیان خود در نزاع و لجبازی بسر میبرند. استعداد و ذوق و سلیقه زیادی دارند و برای همراهی در خرید بسیار فرد مناسبی هستند زیرا در انتخاب اجناس بهترینند. به علاوه، آنها توانایی تصمیم گیری سریع و هوش بالایی دارند و قادر به پاسخگویی به سوالات پیچیده هستند. همچنین، آنها مهارت های فروش بالایی دارند و قادر به مذاکره و قانع کردن دیگران هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم سارمین گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم سارمین چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم سارمین

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم سارمین

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

کبوتر، دهمین سورۀ قرآن کریم، نام يكي از پیامبران بني اسرائيل

نام کوهی در منطقه قلع واقع در کرمانشاه

ترکیب دو اسم امیر و مهیار (فرمانروا و ماهیار)

هومن، دارنده‌ی روح خوب و نیک اندیش، از شخصیت‌های شاهنامه

فروزنده جان، تازه کننده جان، روشن کننده جان

مانند سیل خروشان

پناه دهنده، فریادرس، از نامهای خداوند

ترکیب دو اسم امیر و صدرا (پادشاه و ارج دهنده)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید