رزمینا

باغ بلورين، (به مجاز) زيبارو

جنسیت اسم رزمینا

دختر

رزمینا به انگلیسی

razmina

تعداد رزمینا ها در ایران

348

تلفظ رزمینا به فارسی

رَزمينا

ریشه اسم رزمینا

فارسی

تلفظ رزمینا به انگلیسی

/razminā/

رنگ اسم رزمینا

زرد

ابجد اسم رزمینا

308

ابجد وسیط اسم رزمینا

32

ابجد صغیر اسم رزمینا

20

درباره نام رزمینا

رزمینا یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم رزمینا دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم رزمینا که در انگلیسی به صورت razmina نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 348 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم رزمینا

مهمترین و بارزترین ویژگی شما هوش سرشاری است که دارید. هوش بالا و موقعیت سنجی های دقیق سبب شده است که خوش بینی بسیاری به زندگی و موقعیت هایی که با آنها روبرو می شوید داشته باشید و در نتیجه موفقیت های بسیاری پیش روی شماست. شخصیتی والای شما که هوشمندانه آن را ایجاد کرده اید سبب شده است که دوستان بسیاری در اطراف خود داشته باشید و اصطلاحا دورو بر شما همیشه پر می باشد. سعی کنید که در رسیدن به اهداف خود ابتدای مسیر را صحیح آغاز کنید چرا که هوش سرشار شما میتواند تضمینی برای رسیدن به بزرگترین اهداف باشد.

اسم رزمینا و معنی اسم رزمینا

ریشه اسم رزمینا

همانطور که گفتیم ریشه اسم رزمینا فارسی می باشد و تلفظ رزمینا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " رَزمينا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /razminā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم رزمینا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم رزمینا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم رزمینا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

باغ گل مینا، باغ بلورین، (به مجاز) زیبارو

معنی اسم رزمینا در ثبت احوال

۱- باغ گل مينا، باغ بلورين؛ ۲-(به مجاز) زيبارو.

حروف ابجد و طالع بینی نام رزمینا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم رزمینا عدد " 308 " و ابجد وسیط " 32 " ، ابجد صغیر " 20 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ر” آغاز می‌شود، بسیار ظریف و خوش‌طبع هستند. این افراد در توانمندی مالی کمی برخوردارند و اخلاقشان متعادل و برجسته است. درباره آنها خیلی حرف می‌زنند و در کمی هم حسادت دارند. بهتر است این افراد به ایمان خود اهمیت بدهند تا به موفقیت و جایگاهی بالا دست یابند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم رزمینا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم رزمینا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم رزمینا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم رزمینا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ماه اسفند، نان، نام مادر حضرت ابراهیم (ع)

آناهیتا، الهه پاکی، بی‌آلایش

ترکیب دو اسم امیر و ابوالفضل (فرمانروا و صاحب فضل و هنر)

جمع اسم

نام قله‌ای معروف از رشته کوه‌های زاگرس در استان فارس

ترکیب دو اسم محمد و سینا (ستوده و سوراخ کننده)

نام يكی از فرشتگان در آيين زرتشتی، نام اولین ماه هر سال خورشیدی

ترکیب دو اسم محمد و میعاد (ستوده و وعده گاه)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید