رازاوه

آراسته شده

جنسیت اسم رازاوه

دختر

رازاوه به انگلیسی

razave

تعداد رازاوه ها در ایران

396

تلفظ رازاوه به فارسی

رازاوه

ریشه اسم رازاوه

کردی

تلفظ رازاوه به انگلیسی

/rāzāve/

رنگ اسم رازاوه

سبز

ابجد اسم رازاوه

220

ابجد وسیط اسم رازاوه

28

ابجد صغیر اسم رازاوه

22

درباره نام رازاوه

رازاوه یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم رازاوه را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم رازاوه، به خاطر ریشه کردی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 396 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم رازاوه

فردی بسیار وقت شناس هستید . نامی که رنگش سبز است متعلق به شخصی می باشد که از نظر نظم فردی و نظم کاری در رده ی بسیار بالایی قرار دارد. سعی ذاتی شما در رسیدگی به امور مختلف در زمان مقتضی می باشد و هیچگاه رسیدگی سریع امور را از دست نمیدهید. شرکت کارخانه یا هر اموری که در آن حضور داشته باشید متکی به زمان شناسی و وقت شناسی بسیار دقیق شما خواهند بود. شخصیت آرام و دقیق رنگ سبز سبب شده است که اطرافیانتان اعتمادی وافر به شما داشته باشند و برای حل مشکلاتشان همواره در پی شما باشند. این را به یاد داشته باشید که شما توانایی های وصف ناپذیری دارید ، پس بر توانایی های خود بیفزایید و آنها را پر و بال دهید که موفقیت شما تضمینیست.

اسم رازاوه و معنی اسم رازاوه

ریشه اسم رازاوه

همانطور که گفتیم ریشه اسم رازاوه کردی می باشد و تلفظ رازاوه در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " رازاوه " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /rāzāve/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم رازاوه بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم رازاوه در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم رازاوه در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

آراسته شده

معنی اسم رازاوه در ثبت احوال

آراسته شده.

حروف ابجد و طالع بینی نام رازاوه

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم رازاوه عدد " 220 " و ابجد وسیط " 28 " ، ابجد صغیر " 22 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ر” آغاز می‌شود، بسیار ظریف و خوش‌طبع هستند. این افراد در توانمندی مالی کمی برخوردارند و اخلاقشان متعادل و برجسته است. درباره آنها خیلی حرف می‌زنند و در کمی هم حسادت دارند. بهتر است این افراد به ایمان خود اهمیت بدهند تا به موفقیت و جایگاهی بالا دست یابند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم رازاوه گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم رازاوه چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم رازاوه

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم رازاوه

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

دختر آتش، دختری با روی برافروخته

هجرت کننده

نهاد، سرشت، طبيعت، ضمير، دل، بنياد، آئين، مقام، جايگاه

ترکیب دو اسم فاطمه و یاس (رانده شده از آتش و گلی خوشبو)

سیمین، زیبا، سفید و درخشان

معصوم، بي‌گناه، پاك‌دامن

بَرمند، باردار، بارور، صاحب نفع، مثمر، قوی، رشید، کامروا، کامیاب

خير و بركت، مهربانی، زيبایی، نام همسر پیامبر اسلام (ص)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید