خوب چهر

خوش صورت، زیبا

جنسیت اسم خوب چهر

دختر

خوب چهر به انگلیسی

khub chehr

تعداد خوب چهر ها در ایران

432

تلفظ خوب چهر به فارسی

خوب‌‌چهر

ریشه اسم خوب چهر

فارسی

تلفظ خوب چهر به انگلیسی

/khub čehr/

رنگ اسم خوب چهر

بنفش

ابجد اسم خوب چهر

813

ابجد وسیط اسم خوب چهر

21

ابجد صغیر اسم خوب چهر

24

درباره نام خوب چهر

خوب چهر یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم خوب چهر دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم خوب چهر که در انگلیسی به صورت khub chehr نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 432 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم خوب چهر

فیلسوفان بزرگ تاریخ نامهایی به رنگ بنفش دارند ! این مورد به گونه ای اثبات شده است که بنفش رنگی اسرار امیز بخصوص در عمل و نجوم می باشد . شما فردی علاقه مند به فلسفه ، علم ماور الطبیعه و نجوم هستید و به شدت در پی جستجوی چیزهای عجیبی هستید که هر کسی توانایی تفکر در مورد آنها را ندارد. چنین توانایی هایی سبب میشود که دور از دیگران باشید و تنهایی را به همراهی با افرادی با خلق و خوی متفاوت با خود ترجیح دهید.

اسم خوب چهر و معنی اسم خوب چهر

ریشه اسم خوب چهر

همانطور که گفتیم ریشه اسم خوب چهر فارسی می باشد و تلفظ خوب چهر در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " خوب‌‌چهر " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /khub čehr/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم خوب چهر بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم خوب چهر در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم خوب چهر در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

خوشگل، قشنگ، خوبروی، خوش صورت

معنی اسم خوب چهر در ثبت احوال

داراي سيماي زيبا، زيبا.

حروف ابجد و طالع بینی نام خوب چهر

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم خوب چهر عدد " 813 " و ابجد وسیط " 21 " ، ابجد صغیر " 24 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که ابتدای نامشان حرف “خ” است، علاوه بر داشتن چشمان زیبا و مهربان، به طور قابل توجهی مقرراتی هستند و همواره سعی می‌کنند روزی کمی داشته باشند. این افراد به شدت به نظم و انضباط علاقه‌مند هستند و قوانین را رعایت کرده و از مراعات اصول و قواعد زندگی پیروی می‌کنند. آن‌ها همچنین در تلاش هستند تا بهترین خود را به نمایش بگذارند و در هر فعالیتی که مشغول می‌شوند، خوشحالی را تجربه کنند. به طور کلی، افراد با حرف خ در نام خود با صفات فرهنگی و رفتاری بسیار قوی و منحصربفردی همراه هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم خوب چهر گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم خوب چهر چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم خوب چهر

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم خوب چهر

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

زینت، زیور، مجازا خوش صورت، خوش اندام

قهرمان منسوب به طایفه آس، نام رود ارس

انجمن، مجمع، مرد مبارز

دارنده‌ی روح خوب و نیک‌اندیش

نام یکی از عارفان و پارسایان، از یاران پیامبر (ص)

نعمت ها، نیکویی ها

دارنده ی دانش و آگاهی

سعید، نیک بخت، خوش ترین، مبارک ترین

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید