ام فروه

نام دختر امام موسی کاظم (ع) و مادر امام جعفرصادق (ع)

جنسیت اسم ام فروه

دختر

ام فروه به انگلیسی

omme farve

تعداد ام فروه ها در ایران

778

تلفظ ام فروه به فارسی

ام‌فَروه

ریشه اسم ام فروه

عربی

تلفظ ام فروه به انگلیسی

/omme farve/

رنگ اسم ام فروه

آبی

ابجد اسم ام فروه

332

ابجد وسیط اسم ام فروه

32

ابجد صغیر اسم ام فروه

26

درباره نام ام فروه

ام فروه یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم ام فروه دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم ام فروه که در انگلیسی به صورت omme farve نوشته میشود و به دلیل ریشه عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 778 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم ام فروه

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم ام فروه و معنی اسم ام فروه

ریشه اسم ام فروه

همانطور که گفتیم ریشه اسم ام فروه عربی می باشد و تلفظ ام فروه در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " ام‌فَروه " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /omme farve/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم ام فروه بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم ام فروه در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم ام فروه در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم ام فروه در لغت نامه دهخدا:
عمه قاسم بن غنام و از زنان صحابی بوده، دختر قاسم بن محمدبن ابوبکر، از زنان امام محمد باقر و مادر جعفر صادق و زنی پرهیزکار بوده. نام دختر امام موسی کاظم (ع)

معنی اسم ام فروه در ثبت احوال

(اَعلام) ۱) مادر امام جعفر صادق(ع)؛ ۲) نام دختر امام موسي بن جعفر(ع).

حروف ابجد و طالع بینی نام ام فروه

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم ام فروه عدد " 332 " و ابجد وسیط " 32 " ، ابجد صغیر " 26 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که اسمشان با “الف” شروع می‌شود، اخلاق خوب و رفتار متعالی دارند و بسیار مهربان هستند. آنها به سرعت با دیگران صمیمی می‌شوند. آنها ملاحظه‌گر هستند و زندگی را با جنگ و جدال و گفتگو پیش می‌برند و هر آنچه که می‌خواهند را به دست می‌آورند. بهتر است که پیراهن سیاه نپوشند زیرا این باعث ناراحتی شده و سبب مشکلات زیادی می‌شود.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم ام فروه گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم ام فروه چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم ام فروه

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم ام فروه

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

رفیع، شریف، سرافراز

بنده‌ی هدایت شده، بنده‌ی حضرت مهدی (عج)

سرخ گون، زیبارو

شایسته، لایق

نیایش، ستودن، پرستیدن، خدمت، عبادت

همانند ناز و کرشمه، (به مجاز) زيبا

منسوب به ماه مهر، مهربانی، (به مجاز) پاییز، نام جشن روز شانزدهم ماه مهر

خردمند و بزرگوار، عاقل و گرامی

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید