امیرسلیمان

ترکیب دو اسم امیر و سلیمان (پادشاه و پر از سلامتی)

جنسیت اسم امیرسلیمان

پسر

امیرسلیمان به انگلیسی

amir-soleyman

تعداد امیرسلیمان ها در ایران

432

تلفظ امیرسلیمان به فارسی

امیرسلیمان

ریشه اسم امیرسلیمان

عربی , عبری

تلفظ امیرسلیمان به انگلیسی

/a.-soleymān/

رنگ اسم امیرسلیمان

بنفش

ابجد اسم امیرسلیمان

442

ابجد وسیط اسم امیرسلیمان

46

ابجد صغیر اسم امیرسلیمان

28

درباره نام امیرسلیمان

امیرسلیمان یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم امیرسلیمان پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم امیرسلیمان که در انگلیسی به صورت amir-soleyman نوشته میشود و به دلیل ریشه عربی , عبری که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 432 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم امیرسلیمان

فیلسوفان بزرگ تاریخ نامهایی به رنگ بنفش دارند ! این مورد به گونه ای اثبات شده است که بنفش رنگی اسرار امیز بخصوص در عمل و نجوم می باشد . شما فردی علاقه مند به فلسفه ، علم ماور الطبیعه و نجوم هستید و به شدت در پی جستجوی چیزهای عجیبی هستید که هر کسی توانایی تفکر در مورد آنها را ندارد. چنین توانایی هایی سبب میشود که دور از دیگران باشید و تنهایی را به همراهی با افرادی با خلق و خوی متفاوت با خود ترجیح دهید.

اسم امیرسلیمان و معنی اسم امیرسلیمان

ریشه اسم امیرسلیمان

همانطور که گفتیم ریشه اسم امیرسلیمان عربی , عبری می باشد و تلفظ امیرسلیمان در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " امیرسلیمان " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /a.-soleymān/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم امیرسلیمان بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم امیرسلیمان در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم امیرسلیمان در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم امیر و سلیمان:
امیر: فرمانروا، پادشاه، سردار
سلیمان: پر از سلامتی، از پیامبران بنی اسرائیل و فرزند حضرت داوود

معنی اسم امیرسلیمان در ثبت احوال

از نام‌هاي مركب، ي امير و سلیمان.

حروف ابجد و طالع بینی نام امیرسلیمان

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم امیرسلیمان عدد " 442 " و ابجد وسیط " 46 " ، ابجد صغیر " 28 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که اسمشان با “الف” شروع می‌شود، اخلاق خوب و رفتار متعالی دارند و بسیار مهربان هستند. آنها به سرعت با دیگران صمیمی می‌شوند. آنها ملاحظه‌گر هستند و زندگی را با جنگ و جدال و گفتگو پیش می‌برند و هر آنچه که می‌خواهند را به دست می‌آورند. بهتر است که پیراهن سیاه نپوشند زیرا این باعث ناراحتی شده و سبب مشکلات زیادی می‌شود.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم امیرسلیمان گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم امیرسلیمان چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم امیرسلیمان

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم امیرسلیمان

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

سالم، بی عیب، آرام و مطیع

ترکیب دو اسم فاطمه و سیما (رانده شده از آتش و چهره)

ترکیب دو اسم محمد و یاسر (ستوده و آسان)

خوش خنده

ماه ناز، زیبای نازنین، آن‌که چون ماه ناز و زیباست

ترکیب دو اسم امیر و احسان (فرمانروا و بخشش)

موجب ترقی دین و آیین

نفیس و با ارزش

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید