امیربابک

ترکیب دو اسم امیر و بابک (فرمانروا و استوار)

جنسیت اسم امیربابک

پسر

امیربابک به انگلیسی

amir-babak

تعداد امیربابک ها در ایران

441

تلفظ امیربابک به فارسی

اميربابک

ریشه اسم امیربابک

فارسی , عربی

تلفظ امیربابک به انگلیسی

/a.-bābak/

رنگ اسم امیربابک

نیلی

ابجد اسم امیربابک

276

ابجد وسیط اسم امیربابک

36

ابجد صغیر اسم امیربابک

15

درباره نام امیربابک

امیربابک یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم امیربابک پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم امیربابک که در انگلیسی به صورت amir-babak نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی , عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 441 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم امیربابک

آرامش در تمامی جنبه های زندگی افرادی که رنگ نام آنها نیلی است نمایان می باشد. هوش بالا و دارا بودن حس ششم قدرتمند سبب شده است که علاقه ی بسیاری به کمک کردن افراد دیگر داشته باشید . توانایی حل مسئله و همینطور آرامش در انجام آنها سبب شده است که موفقیت های بسیاری را کسب کنید. رنگ نیلی در دنیای عرفان مختص عارفانی می باشد که در جهت ایجاد شادی در بین مردم گام برمیدارند و در اصطلاح بین مردم شخصیتی دوست داشتنی دارند.

اسم امیربابک و معنی اسم امیربابک

ریشه اسم امیربابک

همانطور که گفتیم ریشه اسم امیربابک فارسی , عربی می باشد و تلفظ امیربابک در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " اميربابک " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /a.-bābak/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم امیربابک بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم امیربابک در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم امیربابک در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم امیر و بابک:
امیر: فرمانروا، پادشاه، سردار
بابک: پدر، استوار، امین، پرورنده

معنی اسم امیربابک در ثبت احوال

از نام هاي مركب، ه امير و بابک.

حروف ابجد و طالع بینی نام امیربابک

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم امیربابک عدد " 276 " و ابجد وسیط " 36 " ، ابجد صغیر " 15 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که اسمشان با “الف” شروع می‌شود، اخلاق خوب و رفتار متعالی دارند و بسیار مهربان هستند. آنها به سرعت با دیگران صمیمی می‌شوند. آنها ملاحظه‌گر هستند و زندگی را با جنگ و جدال و گفتگو پیش می‌برند و هر آنچه که می‌خواهند را به دست می‌آورند. بهتر است که پیراهن سیاه نپوشند زیرا این باعث ناراحتی شده و سبب مشکلات زیادی می‌شود.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم امیربابک گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم امیربابک چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم امیربابک

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم امیربابک

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

بستگان، اقوام، نزديكان

دختر زیبا

ترکیب دو اسم محمد و هاشم (ستوده و خرد کننده)

سرپرست، ضامن

آن که خداوند یار ویاور اوست

آشکار و هویدا

ساید، ساینده

سخت‌ترين ماده‌ی طبيعی است و كاربردهای تزيينی و صنعتی دارد، (مجاز) شمشير

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید